Il Forum è consultabile solo in modalità lettura. Per domande o consigli iscriviti al nostro GRUPPO FACEBOOK / COMMUNITY cliccando qui

[FREE][GAME] Wood Block Puzzle Game

Discussione in 'Applicazioni / Multimedia / Giochi' iniziata da groopcz2, 14 Giu 2018.

  1. groopcz2

    groopcz2 Baby Droid

    Iscritto:
    29 Mar 2018
    Messaggi:
    2
    "Mi Piace":
    0
    Wood Block Puzzle Game je nádherná relaxační a logická hra pro děti i dospělé. Stačí zadat bloky uvedené v označené oblasti. Je to snadné? Vyzkoušejte to a uvidíte: bude to výzva pro vaši certifikaci .

    Google Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=groop.wood.block.puzzle

    Líbí se vám Pentomino, Tangram, Puzzle, Rubikova kostka, Blokování a další logické hry? Wood Block Puzzle Hra je pro vás ta pravá hra!

    Hra obsahuje stovky úrovní s narůstající obtížností. Bez časových omezení, bez stresu, jen relaxujte pro hráče všech věkových kategorií.
    Kombinace bloků a řešení těchto hádanek a problémy logiky pomáhá učit a rozvíjet myšlení dětí. Aplikace je zábava, ale dokonce i výchovná hra pro nejmenší děti.

    Wood Block Puzzle Hra obsahuje:
    - více než 1 000 logických hádanek
    - rostoucí potíže a skutečnou výzvou pro váš mozek
    - hodiny relaxace a relaxace proti stresu
    - zábavu a výcvik mozků jak pro děti, tak pro dospělé

    [​IMG]
     
  2. Cristian

    Cristian Power Droid

    Iscritto:
    25 Feb 2013
    Messaggi:
    14.768
    "Mi Piace":
    5.672
    hello this is an Italian forum and the thread should be translated into Italian thanks.
     
    A Matty22 piace questo elemento.
  3. Matty22

    Matty22 Silver Droid

    Iscritto:
    8 Set 2015
    Messaggi:
    2.154
    "Mi Piace":
    700
    @groopcz2
    Hello, please translste the thread to Italian because this is an Italian forum.
    Use Google Translate or other if you are in difficult.
    Thanks


    Inviato utilizzando Tapatalk
     
    A Cristian piace questo elemento.